Dökümantasyon

İÇERİK

Kasa & Banka İşlemleri

Kullanımı çok kullanışlı ve basittir.İşlemlere başlamadan önce Hesap kısmında çalışacağımız daha önceden tanımlamış olduğumuz Kasayı veya Bankayı seçmeliyiz.Ardından hemen yanında bulunan tarihi; sistem yine otomatik olarak bugünü verecektir.İstersek değiştirebiliriz.

Bilgi Girişi;

Sol alt köşede bulunan hesap listesinde giriş yada çıkış yapacağımız hesap kodunu seçmeliyiz. Eğer hesap kodunu bulamıyorsak listenin sol altındaki yenile butonuna tıklayarak tüm cari listenin çıkmasını sağlayabiliriz.İşlem yapacağımız hesabın üzerine çift tıkladığımızda hemen sağındaki açıklama kutusuna bilgiyi atacaktır.İstersek burada yazan kart bilgileri haricinde ekstrelerde takip kolaylığı açısından daha detaylı bilgide girebiliriz.Ör/ Ocak ayı Ödemesi Gibi… Ardından açıklama hanesinin altında bulunan giriş ve çıkış kutucuklarından birine tıklamalıyız.Yani bu işlem kasamıza veya bankamıza yapılan bir para girişi midir? Yoksa çıkışı mıdır? Bunu belirlememiz için bu işlem önemlidir.Ardından Tutar kutucuğuna Giriş veya Çıkış yapılacak olan paranın miktarını girmemiz gerekmektedir.İstersek bu işlemin P.Tipini ve Döviz kurunu da burada değiştirebiliriz.Kaydet butonuna tıkladığımız anda aşağıda da görüldüğü üzere yapmış olduğumuz işlemi Giriş İşlemleri veya Çıkış İşlemleri altında listeleyecektir.Gün sonu toplamını da Devredenden takip edebiliriz.Yazdır butonuna tıkladığımızda da seçili olan güne ait Giriş Çıkış Listesinin yazdıracaktır.İletişim

Hafta İçi 10:00 ile 18:00 Arası.

Hakkımızda

True My Muhasebe Programı, True Bilişim' in Siz Değerli Kullanıcılarına Sunduğu Bir Programdır. Program Muhasebe Bilgisi Gerektirmeyen Kolay, Kullanışlı ve Kapsamlı Bir Muhasebe Programıdır.

© 2024 Copyright. All rights reserved | Design by True Bilişim