Dökümantasyon

İÇERİK

Borç - Alacak BakiyesiBelirleyeceğimiz bir Hesap Kodu aralığı ile programda yapmış olduğumuz tüm hareketlerin dip toplamlarını görüntüleyebiliriz.Eğer bu hesap kod aralıklarını bilmiyorsak aşağıda görüldüğü gibi Müşteri, Satıcı ve Personel için önceden belirlenmiş kutuculara tıklayarak ta rapor alabiliriz.

Öncelikle tarih aralığını, ardından ise Hesap aralığını belirlememiz gerekmektedir.Diğer kısmından başındaki kutucuğa tıklayarak Para Tipini değiştirebiliriz.Böylelikle farklı para tiplerinde listeler elde edebiliriz. Raporun adından da anlaşıldığı üzere zaman içerisinde Borçlu ve Alacaklı hesapları görmek isteyeceğimizden bakiyesizleri gösterme seçili olarak gelmektedir. İstersek bu seçimi kaldırarak bakiyesi olamayanları da listeye getirebiliriz.Sıralı ise takip kolaylığı açısından listeyi Hesap Adına göre sıralayarak getirmektedir.Kriterleri belirledikten sonra Listele veya Yazdır dememiz yeterli olacaktır.Yazdır butonuna tıkladığımızda ise bu listeyi yazıcı formatında çıktı alabiliriz.İletişim

Hafta İçi 10:00 ile 18:00 Arası.

Hakkımızda

True My Muhasebe Programı, True Bilişim' in Siz Değerli Kullanıcılarına Sunduğu Bir Programdır. Program Muhasebe Bilgisi Gerektirmeyen Kolay, Kullanışlı ve Kapsamlı Bir Muhasebe Programıdır.

© 2024 Copyright. All rights reserved | Design by True Bilişim