Dökümantasyon

İÇERİK

Depo Transfer

Tanımladığınız depoların arasındaki transfer işlemlerini bu bölümden gerçekleştirirsiniz.Transfer işlemini gerçekleştireceğimiz deponuz tanımlı değilse Depo Tanımla bölümüne tıklayarak '+' tuşu yardımıyla depo tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Tıkladığınız anda aşağıdaki gibi transfer listesini ekrana getirecektir.Yeni tuşuna bastığınız anda aşağıdaki Transfer Formu ekrana gelecektir.Nereden stokun çıkacağı depo Nereye stokun gireceği depo olarak düşünebilirsiniz.Alt bölümdeki '+' artı tuşuna basarak transferini gerçekleştireceğiniz stokları seçebilirsiniz.Barkod bölümüne transfer olan stokların barkodlarını okutarak takip sisteminizi genişletebilirsinizTransferi Onayla;

butonuna bastığınız anda Nereden bölümünde seçmiş olduğunuz deponun stokunda ürünü düşerek Nereye bölümünde seçtiğiniz deponun stokuna otomatik ekleyecektir.

İletişim

Hafta İçi 10:00 ile 18:00 Arası.

Hakkımızda

True My Muhasebe Programı, True Bilişim' in Siz Değerli Kullanıcılarına Sunduğu Bir Programdır. Program Muhasebe Bilgisi Gerektirmeyen Kolay, Kullanışlı ve Kapsamlı Bir Muhasebe Programıdır.

© 2024 Copyright. All rights reserved | Design by True Bilişim